KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 5597368
nr 559 7368
Gouache
osignerad, troligen Lebedev, Ishockeyspelare, 30x21
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 december 2008
kl 17:59:06
22/12 17:13:12
Gouache